Ana Sayfa > Videolar > Haber > DjAtil > Hepiniz Ermenisiniz

Hepiniz Ermenisiniz

DjAtil
DjAtil takipet tarafından
18 Şub 2007, Paz 15:12 tarihinde eklendi.
1349 Kez izlendi
Kategori : Haber
Paylaşın
Açıklama :

Ermenilerin Hocalı'da 1992 yılında gerçekleştirdiği Türk soykırımından görüntüler

Etiketler : soykırım, ermeni
Sitende Yayınla
Şikayet Et
Embed :
Yapılan Yorumlar
Aykan | 10 yıl önce
Bu Hesaplar Teker Teker Sorulacak
Bana Ne Mutlu.ki Türk Dogmusum
oksijen | 11 yıl önce
Genelkurmay Başkanlığı, Ermenilerin doğu cephesinde yaptıklarına görgü tanıklığı eden Rus yarbayın günlüğünü yayımladı.

Genelkurmay ATASE Başkanlığınca yayımlanan ''Gördüklerim Anılarım'' adlı anı kitabında, Birinci Dünya Savaşı sırasında, 1917 yılı sonları ile 1918 yılı ilk aylarında, Erzurum'da 2. Ermeni-Rus Kale Topçu Alay Komutanlığı yapan Rus Yarbay Tverdohlebov'un el yazısıyla tuttuğu günlüğündeki notlarına yer verildi.

Rus yarbayın günlüğünde Ermeni vahşetinin boyutları, akıl almaz katliamları gözler önüne serilirken, ''Ermeniler oldukça yeteneksiz, asalak, açgözlü, ancak başka bir milletin sırtından geçinebilen bir millet saymak mümkündür'' deniliyor.

Notlarda, ''Ermeni askerler en aşağılık, en adi sınıftan sayılmışlardır.Bunlar, her zaman geri hizmetlerde görev yapmak için gayret göstermişler, cepheden kaçmışlardır'' ifadeleri yer alıyor.

Türkçe, İngilizce, Fransızca ve orijinalın tıpkı basımı (Rusça) şekliyle hazırlanan kitap, Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde de yayımlandı.

Sitede yer alan bilgi notunda, ''Gördüklerim ve duyduklarım Ermenilerle ilgili her türlü tahmin ve tasavvur sınırlarını fazlasıyla aşmıştır diyen Yarbay Tverdohlebov'un anıları, Ermeni iddialarına verilebilecek en güzel cevap niteliğindedir'' denildi.-------------------------------------------------------
www.kuvvaimilliye.net de yayınlanmıştır...asil kardeşlerimin okumasını isterim..yaşasın Türk ırkı..
oksijen | 11 yıl önce
BENİM SÜLALEM ERZURUM DA ERMENİLER TARAFINDAN KATLİAMA UĞRAMIŞTIR.SAĞ KALANLAR BATIYA GÖÇ ETMİŞTİR..HALA ANLATILANLAR AKLIMA GELDİKÇE KANIM DONUYOR,BOĞAZIM DÜĞÜM DÜĞÜM OLUR,AKRABALARIMDAN ŞEHİRDE KALAN YAŞLILAR,KADINLAR ,ÇOCUKLAR HEPSİ ERMENİLERİN CANİCE KATLİAMINA,TECAVÜZÜNE UĞRAMIŞTIR. KİNİM VE ÖFKEM BÜYÜK,ERMENİLER TAHMİN EDİLENDEN DAHA DA AŞAĞILIK VE ŞEREFSİZ BİR MİLLET.. ONLAR BAŞKA DEVLETLERE UŞAKLIK VE YALAKALIK YAPSINLAR.LAYIK OLDUKLARI DEĞER BUDUR.
ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE HER NEREDE YAŞIYOR,NEFES ALIYORSA MUZAFFER EYLESİN.
YAŞASIN TÜRK IRKI,,,
oksijen | 11 yıl önce
Ermenilerden nefret ediyorum.yapılan kalleşlik ,hainlik karşılıksız kalmayacak...
BU ülkenin havasını kokla,suyunu iç,okulunu,parasını,hastahanesini kullan ondan sonrada Türk düşmanlığı yap.osmanlı ipt.zamanın da da rusların yalakalığı yap,o kadar türk ü katlet,canice cinayetler işle.cephede olan Türk erkeklerin olmadığı şehirlerde köyleri,ilçeleri baskınlar yap,yaşlıları,kadınları ve çocukları hunharca katlet..bunun izahı yok.ermeniler adi şerefsiz bir millet yok.insan karnını doyurduğu yere bu kadar ihanet eder..
24 nisan 1915 de yapılan ermeni sürğünü bile geç uygulanmıştır..
bu ülkede yerleri tok.
HaTtab | 11 yıl önce
küfür cephesi tekdir.ermeni,rumyunan.yahudi,amerikan,ingiliz hepsinin yolu bir düşmanları islamiyet.geçmişleri neydiki gelcekleri ne olsun.halada böyleler soykırımlar devam ediyor siyonistler islam coğrafyasında müslümanları katlediyorlar.allah hepsinin belasını vericek inşaallah.güzel video hazırlamışsın kardeş tbrler.duyarlı olalım bellekler silinmesin yapılan ve yapılmakda olanları unutmyalım...
Reklam
Benzer Videolar
Facebook'ta Takip Et