Hakkımızda

TRtube Hakkında

TRtube Türkiye'nin en iyi video paylaşım sitesini gururla sunar. 20 Ekim 2006'da yayın hayatına başlayan TRtube Türkiye'nin dünya standartlarında olan video paylaşım sitesidir. TRtube Türkiye'de bu alanda gördüğü eksikliği gidermek maksadıyla 2006 yılında kurulmuştur.

TRtube internet üzerinden video izlemenin ve izlettirmenin keyfini doya doya yaşayabileceğiniz bir adrestir. İlgi alanlarınıza ve hobilerinize yönelik videoları bulabileceğiniz, farklı dünyaları keşfedebileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz bir platformdur.

Artık cebimize kadar giren teknolojinin son ürünü kamera ve kayıt cihazları sayesinde insanların deneyim ve tecrübelerini kayıt altına alma alışkanlığının yaygınlaştığı günümüzde TRtube size kendini yayınlama fırsatı sunar.

TRtube insanların videolarını gönderip yayınlanarak ve video izleyip yorum yaparak buluştukları merkezdir. TRtube videolarınızı herkese ulaştırmak için kullanabileceğiniz en iyi yoldur.

TRtube ile yapabilecekleriniz :

Videolarınızı gönderin ve anında paylaşın

Üyelerimiz tarafından gönderilen binlerce videoyu seyredin ve paylaşın

Üyelerimizle site içi iletişime geçin ve tecrübelerinizi paylaşın

Video listeniz ve üyeliklerinizle tecrübelerinizi paylaşın

Kendi web sitenizi TRtube'deki videolarla zenginleştirin

TRtube video izleme ve paylaşma alışkanlığının gelişmesine katkıda bulunmak amacındadır. Bunun için her zaman fikir, öneri ve yorumlarınıza açığız. İletişim bölününden bizimle irtibata geçebilirsiniz.