Ana Sayfa > Videolar > Sanat - Animasyon > DjAtil > ERMENISTAN GIZLI ORDUSU TARAFINDAN SEHIT EDILEN DI

ERMENISTAN GIZLI ORDUSU TARAFINDAN SEHIT EDILEN DI

DjAtil
DjAtil takipet tarafından
24 Şub 2007, Cts 11:46 tarihinde eklendi.
1096 Kez izlendi
Kategori : Sanat - Animasyon
Paylaşın
Açıklama :

ERMENISTAN GIZLI ORDUSU TARAFINDAN SEHIT EDILEN DIPLOMATLAR

Etiketler : ermeni, terör
Sitende Yayınla
Şikayet Et
Embed :
Yapılan Yorumlar
HaTtab | 11 yıl önce
hep böyle ezikmi kalacağız geçmişde yapılanların hesabının sorulmasını isterken şerefszileri azdırıyorlar günümüzde yüreğimizi katlediyorlar.bir başka tarafdan bu soysuz it sürüsü ermenileri kışkırtan destekleyen yahudiler gizli lobiler orta doğuyu kana buluyorlar müslümanlara soykırım yapıyorlar biz ne yapıyoruz acaba başımıza pijleri getiriyoruz yönetsinler diye ama satılıyorlar o.ç olup çıkıyorlar.bir kansız çıkıyor türk kanı pisdir diyor tam 1 hafta bizim kartel medyamız yoğun bir şekilde yayın yapıyor ermeni alehine...böyle gelmiş böyle gitmez.ipin ucu ipnelerin elinde bu kışkırtılan it sürülerine imkan veren iktidar nasıl hesap verecek düşünemiyorum bunlara oy verenler bu şerefsiz dirayetsiz basiretsiz itlerin izlediği politika sizinde vebal altında kalmanızı sağlıyor bu yorum değil farklı bi bakış açısı değil gerçekdir ülkeyi türk yönetmiyor özgür değiliz...ejdadın yüzü suyu hürmetine ülkemiz parçalanmadı ama garantisi yok çok planlar var.allah sonumuzu hayır eylesin.siyaset yaşamın her alanında vardır biz yapmassak adamlar çok güzel yapıyorlar siyaseti...paylaşım için saol kardeş millet uyanacak inşaallah yahudi mason siyonist hepsi hesap vercek!!!
oksijen | 11 yıl önce
Genelkurmay Başkanlığı, Ermenilerin doğu cephesinde yaptıklarına görgü tanıklığı eden Rus yarbayın günlüğünü yayımladı.

Genelkurmay ATASE Başkanlığınca yayımlanan ''Gördüklerim Anılarım'' adlı anı kitabında, Birinci Dünya Savaşı sırasında, 1917 yılı sonları ile 1918 yılı ilk aylarında, Erzurum'da 2. Ermeni-Rus Kale Topçu Alay Komutanlığı yapan Rus Yarbay Tverdohlebov'un el yazısıyla tuttuğu günlüğündeki notlarına yer verildi.

Rus yarbayın günlüğünde Ermeni vahşetinin boyutları, akıl almaz katliamları gözler önüne serilirken, ''Ermeniler oldukça yeteneksiz, asalak, açgözlü, ancak başka bir milletin sırtından geçinebilen bir millet saymak mümkündür'' deniliyor.

Notlarda, ''Ermeni askerler en aşağılık, en adi sınıftan sayılmışlardır.Bunlar, her zaman geri hizmetlerde görev yapmak için gayret göstermişler, cepheden kaçmışlardır'' ifadeleri yer alıyor.

Türkçe, İngilizce, Fransızca ve orijinalın tıpkı basımı (Rusça) şekliyle hazırlanan kitap, Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde de yayımlandı.

Sitede yer alan bilgi notunda, ''Gördüklerim ve duyduklarım Ermenilerle ilgili her türlü tahmin ve tasavvur sınırlarını fazlasıyla aşmıştır diyen Yarbay Tverdohlebov'un anıları, Ermeni iddialarına verilebilecek en güzel cevap niteliğindedir'' denildi.
www.kuvvaimilliye.net de yayınlanmıştır...asil kardeşlerimin okumasını isterim..yaşasın Türk ırkı..
esoesinan | 11 yıl önce
KAHPE ERMENİ,ve ONUN DESTEKÇİLERİ......Gidin fransanın kıçını yalayın hainler........
oksijen | 11 yıl önce
BENİM SÜLALEM ERZURUM DA ERMENİLER TARAFINDAN KATLİAMA UĞRAMIŞTIR.SAĞ KALANLAR BATIYA GÖÇ ETMİŞTİR..HALA ANLATILANLAR AKLIMA GELDİKÇE KANIM DONUYOR,BOĞAZIM DÜĞÜM DÜĞÜM OLUR,AKRABALARIMDAN ŞEHİRDE KALAN YAŞLILAR,KADINLAR ,ÇOCUKLAR HEPSİ ERMENİLERİN CANİCE KATLİAMINA,TECAVÜZÜNE UĞRAMIŞTIR.
KİNİM VE ÖFKEM BÜYÜK,ERMENİLER TAHMİN EDİLENDEN DAHA DA AŞAĞILIK VE ŞEREFSİZ BİR MİLLET..
ONLAR BAŞKA DEVLETLERE UŞAKLIK VE YALAKALIK YAPSINLAR.LAYIK OLDUKLARI DEĞER BUDUR.
oksijen | 11 yıl önce
Ermenilerden nefret ediyorum.yapılan kalleşlik ,hainlik karşılıksız kalmayacak... BU ülkenin havasını kokla,suyunu iç,okulunu,parasını,hastahanesini kullan ondan sonrada Türk düşmanlığı yap.osmanlı ipt.zamanın da da rusların yalakalığı yap,o kadar türk ü katlet,canice cinayetler işle.cephede olan Türk erkeklerin olmadığı şehirlerde köyleri,ilçeleri baskınlar yap,yaşlıları,kadınları ve çocukları hunharca katlet..bunun izahı yok.ermeniler kadar adi şerefsiz bir millet yok.insan karnını doyurduğu yere bu kadar ihanet eder.. 24 nisan 1915 de yapılan ermeni sürğünü bile geç uygulanmıştır.. bu ülkede yerleri yok.
Ermeniler yalaka ve satılmış bir millet.bu kadar şehidimizin yaptıkları cinayetlerin hesabını verecekler.
Bilmelidirler ki; Türkler Asil bir millettir.biz ve ya bizden sonrakiler bunların mutlaka hesabını soracaklardır.öcünü almadan bırakmak haram olsun.
tarihten gelen kuyruk acılarını kalleşce haince kendi devletlerinin desteginde yapanlar ,mutlaka hesaba çekilecektir.
yaşasın TÜRK ırkı....
Reklam
Benzer Videolar
Facebook'ta Takip Et